Taraftar Flaması

Taraftar Flaması

Taraftar Flaması
Taraftar Flaması Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Taraftar Flaması Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Taraftar Flaması Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Taraftar Flaması Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Taraftar Flaması Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Taraftar Flaması
Dijital Baskı Vinil Afiş

Taraftar Flaması Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Taraftar Flaması Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Taraftar Flaması

Bez Afiş
Taraftar Flaması Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Taraftar Flaması İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Taraftar Flaması Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Taraftar Flaması - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Taraftar Flaması

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar