Taraftar Bayrağı

Taraftar Bayrağı

Taraftar Bayrağı
Taraftar Bayrağı Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Taraftar Bayrağı Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Taraftar Bayrağı Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Taraftar Bayrağı Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Taraftar Bayrağı Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Taraftar Bayrağı
Dijital Baskı Vinil Afiş

Taraftar Bayrağı Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Taraftar Bayrağı Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Taraftar Bayrağı

Bez Afiş
Taraftar Bayrağı Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Taraftar Bayrağı İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Taraftar Bayrağı Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Taraftar Bayrağı - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Taraftar Bayrağı

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar