Bandana

Bandana Ne Demek?
Bandana Ne Demek?
Bandana kelimesi Türkçe'de "lekeler bırakılarak boyanmış mendil" anlamına gelir.
İngilizce bandanna "lekeler bırakılarak boyanmış mendil" sözcüğünden alıntıdır. İngilizce sözcük Modern Hintçe bandhanu "kumaşı düğümleyerek boyama usulü" sözcüğünden alıntıdır. Bu sözcük Sanskritçe bandh- "bağlamak" fiilinden türetilmiştir. Sanskritçe fiil Hintavrupa Anadilinde yazılı örneği bulunmayan *bhendh- "bağlamak" biçiminden evrilmiştir. Daha fazla bilgi için bant maddesine bakınız.
Bandana kelimesi tarihte bilinen ilk kez m (1993) : Eşarp; boyuna fular, başa bandana, gövdeye şal, tesettüre göre türban veya başörtüsü şeklinde bağlanıyor. eserinde yer almıştır.
Bu kelimenin kökeni ve ayrıntılı kaynak için kelimeyi etimoloji sözlüğünde inceleyebilirsiniz: Bandana kelime kökenini göstermek için

Bandana Modelleri Nedir? :Bandana modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Bandana modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Bandana Fiyatları Nedir? :Bandana ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Bandana modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Bandana modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Bandana ölçüleri kaçtır? :Bandana modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Bandana modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Bandana modellerini nereden alabiliriz? :Bandana ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.