Maç Bayrakları

Maç Bayrakları

Maç Bayrakları
Maç Bayrakları Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Maç Bayrakları Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Maç Bayrakları Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Maç Bayrakları Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Maç Bayrakları Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Maç Bayrakları
Dijital Baskı Vinil Afiş

Maç Bayrakları Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Maç Bayrakları Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Maç Bayrakları

Bez Afiş
Maç Bayrakları Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Maç Bayrakları İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Maç Bayrakları Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Maç Bayrakları - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Maç Bayrakları

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar