Taraftar Bayrak

Taraftar Bayrak

Taraftar Bayrak
Taraftar Bayrak Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Taraftar Bayrak Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Taraftar Bayrak Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Taraftar Bayrak Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Taraftar Bayrak Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Taraftar Bayrak
Dijital Baskı Vinil Afiş

Taraftar Bayrak Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Taraftar Bayrak Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Taraftar Bayrak

Bez Afiş
Taraftar Bayrak Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Taraftar Bayrak İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Taraftar Bayrak Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Taraftar Bayrak - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Taraftar Bayrak

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar