Kulüp Bayrağı

Kulüp Bayrağı

Kulüp Bayrağı
Kulüp Bayrağı Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Kulüp Bayrağı Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Kulüp Bayrağı Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Kulüp Bayrağı Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Kulüp Bayrağı Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Kulüp Bayrağı
Dijital Baskı Vinil Afiş

Kulüp Bayrağı Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Kulüp Bayrağı Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Kulüp Bayrağı

Bez Afiş
Kulüp Bayrağı Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Kulüp Bayrağı İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Kulüp Bayrağı Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Kulüp Bayrağı - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Kulüp Bayrağı

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar