Maç Bayrağı

Maç Bayrağı

Maç Bayrağı
Maç Bayrağı Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Maç Bayrağı Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Maç Bayrağı Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Maç Bayrağı Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Maç Bayrağı Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Maç Bayrağı
Dijital Baskı Vinil Afiş

Maç Bayrağı Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Maç Bayrağı Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Maç Bayrağı

Bez Afiş
Maç Bayrağı Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Maç Bayrağı İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Maç Bayrağı Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Maç Bayrağı - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Maç Bayrağı

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar