Takım Bayrağı

Takım Bayrağı

Takım Bayrağı
Takım Bayrağı
 Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Takım Bayrağı Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Takım Bayrağı Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Takım Bayrağı Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Takım Bayrağı Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Takım Bayrağı
Dijital Baskı Vinil Afiş

Takım Bayrağı Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Takım Bayrağı Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Takım Bayrağı

Bez Afiş
Takım Bayrağı 
Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Takım Bayrağı İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Takım Bayrağı Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Takım Bayrağı - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Takım Bayrağı

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Bilgiler