19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında

19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında MALTEPE SOKAKLARINDA 19 MAYIS COŞKUSU YAŞANDI

19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında

19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında

Maltepe Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak “Milli Mücadele”yi başlatmasının 101’inci yıl dönümünde, bando ve folklor gösterileriyle vatandaşlara büyük bir coşku yaşattı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesi enerji depolayan Maltepeliler, bando ekibinin marşlarını birlikte söylerken, folklor ekibinin zeybek gösterisine de eşlik etti.

Maltepe Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Maltepelilerle birlikte yaşadı. Sokağa çıkma yasağının olduğu şu günlerde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak “Milli Mücadele”yi başlatmasının 101’inci yıl dönümünde, bando ve folklor ekibi, Maltepelilere unutulmaz anlar yaşattı. Altayçeşme, Başıbüyük, Büyükbakkalköy ve Zümrütevler’de bando takımı; Altayçeşme, İdealtepe, Küçükyalı, Çınar ve Altıntepe’de de folklor ekibi zeybek gösterisiyle 19 Mayıs’ın coşkusunu sokaklara taşıdı.

Başkan Kılıç’tan anma

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da, günün anlam ve önemine ilişkin twitter hesabından yaptığı açıklamada, “101 yıl önce bugün 16 Mayıs 1919’da İstanbul’dan Bandırma Vapuru ile yola çıkan Mustafa Kemal Atatürk ve 18 yiğit asker 4 gün sonra #19Mayıs1919’da Samsun’a çıkacak, milletimizi özgürlüğüne kavuşturacak o şanlı ulusal kurtuluş mücadelesini başlatacaktı. Saygı ve minnetle anıyorum” dedi.
Kaynak Bildiris.com

Sıkça Sorulan SorularYorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.
19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında Flamalar :Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz. Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.
19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında Dijital Baskı Reklam ve Ürünler :Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.
19 Mayıs coşkusu Maltepe sokaklarında :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.