Kulüp Bayrakları

Kulüp Bayrakları

Kulüp Bayrakları
Kulüp Bayrakları Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Kulüp Bayrakları Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Kulüp Bayrakları Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Kulüp Bayrakları Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Kulüp Bayrakları Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Kulüp Bayrakları
Dijital Baskı Vinil Afiş

Kulüp Bayrakları Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Kulüp Bayrakları Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Kulüp Bayrakları

Bez Afiş
Kulüp Bayrakları Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Kulüp Bayrakları İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Kulüp Bayrakları Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Kulüp Bayrakları - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Kulüp Bayrakları

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar