Takım Bayrak

Takım Bayrak

Takım Bayrak
Takım Bayrak Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Takım Bayrak Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Takım Bayrak Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Takım Bayrak Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Takım Bayrak Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Takım Bayrak
Dijital Baskı Vinil Afiş

Takım Bayrak Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Takım Bayrak Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Takım Bayrak

Bez Afiş
Takım Bayrak Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Takım Bayrak İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Takım Bayrak Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Takım Bayrak - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Takım Bayrak

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar