Spor Bayrak

Spor Bayrak

Spor Bayrak
Spor Bayrak Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Spor Bayrak Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Spor Bayrak Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Spor Bayrak Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Spor Bayrak Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Spor Bayrak
Dijital Baskı Vinil Afiş

Spor Bayrak Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Spor Bayrak Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Spor Bayrak

Bez Afiş
Spor Bayrak Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Spor Bayrak İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Spor Bayrak Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Spor Bayrak - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Spor Bayrak

Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar