Yastık

Yastık Nedir?
Yastık ne demek?
Başın altına koymak veya sırtı dayamak için kullanılan, içi yün, pamuk, kuş tüyü, ot vb.yle doldurulmuş küçük minder
Bu biçimde yapılmış ve türlü işlerde kullanılan şey.
Fide yetiştirmek için ince toprak ve gübreden hazırlanmış yüksekçe yer.
Yapılarda, makinelerde bazı bölümlerin üzerine dayandığı parça.
Bir işlergede oluşabilen geritepmeyi soğuran düzenek.

Ne Tür Bir Yastık Seçmelisiniz?
En ideal yastık hangisi diye soracak olursanız aslında bu sorunun cevabı herkese göre değişmektedir. Fiyatları değişkenlik gösteren bu yastıklarda önemli olan sizin nasıl yattığınız ve ne tür bir yastıkta rahat edeceğinizdir. Kimileri yattığı pozisyonda uyanırken, kimileri de sürekli hareket ederek bir çok durumda uyumaktadır. Bu yüzden uyuma şeklinize göre bir yastık seçmeniz, uyku kalitenizi artırabilir. Uyku kalitenizi hemen artırmak için Tempur Yastık modellerini şimdi inceleyebilirsiniz.

Doğru Yumuşaklığı Seçin
İster elyaf, ister visco, isterseniz de diğer dolgular olsun. Önemli olan sizin için, rahat ve konforlu hissedebileceğiniz bir yastık olmasıdır. Çok yoğun ve sık doldurulmuş bir yastık boyun ve çevrenizi konforlu bir şekilde sararken, daha seyrek yapılmış dolgular da yumuşak ve hareket edilmesi kolar hissettirebilir.

Yastık Modelleri Nedir? :Yastık modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Yastık modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Yastık Fiyatları Nedir? :Yastık ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Yastık modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Yastık modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Yastık ölçüleri kaçtır? :Yastık modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Yastık modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Yastık modellerini nereden alabiliriz? :Yastık ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.