Orta Boy Kare Reklam Dubaları

Bu kategoride kayıtlı ürün yok


Orta Boy Reklam Dubası
Reklam Dubaları Portatiftir Her Yerde Rahatlıkla Kullanılabilir. Yazı Alanlarına Önlü Arkalı Firma Logosu, Park Yapılamaz İşareti Yapılır. İstediğiniz Her Türlü Yazılar Ve Yönlerdirme İşaretleri Uygulanır. İsteğe Bağlı Petrol İstasyonları, Çiğ Köfteci, Eczane, Kuru Temizleme Gibi İşletmelere Özel Resimli Dijital Baskı Ürünleri Uyguluyoruz.

Uzun Reklam Park Dubası
A Reklam Dubaları Aşağı Yukarı Her Sektörde Kullanılabilen Reklam Malzemeleridir. Yol Kenarlarında, Kapı Önlerinde, Mağaza Önlerinde, Eczane Dükkan Önü Gibi Bir Çok Alanda Ayaklı Plastik Uzun Reklam Park Dubası Kullanılır.
Uzun Reklam Park Dubası
A Reklam Dubaları Aşağı Yukarı Her Sektörde Kullanılabilen Reklam Malzemeleridir. Yol Kenarlarında, Kapı Önlerinde, Mağaza Önlerinde, Eczane Dükkan Önü Gibi Bir Çok Alanda Ayaklı Plastik Uzun Reklam Park Dubası Kullanılır.

Uzun Park Duba Çeşitleri?
– Reklam Park Duba
– A Duba Çitf Taraflı
– Park Yapılamaz Dubası
– Baskılı Reklam Dubası
– Plastik Park Dubası
– Ayaklı Duba
– Eczane Duba
– Dükkan Önü Duba
– Trafik Duba
– Kaldırım Dubası
– Yön Gösterme Dubası
– Otopark Duba
– Trafik Park Konisi
– Kedi Gözlü Duba
– Uzun Dükkan Dubası

Uzun Reklam Dubası Özellikleri
– Reklam Dubaları Portatiftir Her Yerde Rahatlıkla Kullanılabilir.
– Yazı Alanlarına Önlü Arkalı Firma Logosu, Park Yapılamaz İşareti Yapılır.
– İstediğiniz Her Türlü Yazılar Ve Yönlerdirme İşaretleri Uygulanır.
– İsteğe Bağlı Petrol İstasyonları, Çiğ Köfteci, Eczane, Kuru Temizleme Gibi İşletmelere Özel Resimli Dijital Baskı Ürünleri Uyguluyoruz.

Uzun Reklam Park Duba Fiyatları
İmalattan Kaliteli Malzemeden Üretilmiş Plastik Park Duba İndirimli Fiyatlar. Toptan Fiyatına Parekende Satışlarımız Online Olarak Devam Etmektedir. Çoklu Alımlarda Ücretsiz Grafik Tasarım Hizmeti Veriyoruz.
Reklam Duba Fiyatları Boyutlarına Ve Yapılan Dijital Baskı Şekillerine Göre Değişiklik Gösterirler.
Çoklu Alımlarda İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Fırsatı Sunuyoruz.

Uzun Reklam Park Dubaları Kullanım Alanları

Reklam Çeşitleri İçerisinde Uygun Fiyatlı Ve Portatif Reklam Malzemelerinden Biri Olan Reklam Dubaları Günümüzde Birçok Firma Tarafından Sıklıkla Kullanılmaktadır. Kolay Taşınabilir Ve İlgi Çekici Olması Nedeniyle Birçok Yerde Tercih Edilmektedir.
Özellikle Cadde Kenarları Ve Mağaza Önlerinde Tercih Edilmektedir. Bunun Nedeni, O Alandan Geçen Potansiyel Müşterinin İlgisini Çekmektir.

Reklam Park Dubaları Özellikleri

Orta Boy Reklam Duba Boş Ağırlık : 3.3 KG - Dolu Ağırlık : 24 Kg Yerden Yükseklik 103 cm Sağdan Sola Genişlik 45 cm Reklam Alanı 40X65 cm Ürünü İki Yön Baskılı veya Baskısız Seçerek Alabilirsiniz Orta Boy Reklam Duba Baskı Olacak İse Ürünü Aldıktan Sonra Sipariş Numarasıyla Birlikte bayrak@elabayrak.com (vektörel,cdr,Ai,psd) veya Yüksek Çözünürlükte jpg Olarak Mail Atınız  TASARIM ÜCRETSİZDİR  ÜRÜN SİZİN ONAYINDIZDAN SONRA BASKIYA GİREKTİR  Orta Boy Reklam Duba ÇALIŞMAYI BEĞENMEDİĞİNİZ TAKTİRDE VAYA ÇALIŞILMIYACAK ŞEKİLDE OLDUĞUNDA VEYA SORUN YAŞANDIĞINDA BASKIDAN ÖNCE FİRMAMIZIN SİPARİŞİ İPTAL HAKKIMIZ BULUNMAKTADIR

Orta Boy Kare Reklam Dubaları Modelleri Nedir? :Orta Boy Kare Reklam Dubaları modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Orta Boy Kare Reklam Dubaları modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Orta Boy Kare Reklam Dubaları Fiyatları Nedir? :Orta Boy Kare Reklam Dubaları ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Orta Boy Kare Reklam Dubaları modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Orta Boy Kare Reklam Dubaları modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Orta Boy Kare Reklam Dubaları ölçüleri kaçtır? :Orta Boy Kare Reklam Dubaları modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Orta Boy Kare Reklam Dubaları modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Orta Boy Kare Reklam Dubaları modellerini nereden alabiliriz? :Orta Boy Kare Reklam Dubaları ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.