Okul Flama Fiyatları

Okul Flaması M.E.B Bakanlığı  Standart ölçüdür ölçüsü: 100×150 cm’dir.

Okul flamaları okulları resmi tören, bayramlar ve resmi geçitlerde temsil edebilmek adına kullanılan bayrak çeşitleri arasında yer almaktadır. Okul flamalarının ön kısmı kırmızı renk olurken bakanlık amblemi, kurum adı ve kuruluş tarihine yer verilmektedir.  Arka kısmında ise bakanlığın ve kurum renginin yer aldığı okul flamaları genel olarak üçgen şeklinde üretilmektedir.

İki renkten meydana gelen okul flama modellerinin renklerinde farklılıklar görülebilmektedir. Okul flamaları meydana getirilirken ya  ölçüleri ya mevzuattaki ölçüler baz alınmaktadır.  Ancak okul flamasının genel ebatları 100×150, tören Türk bayrakları ise 150×225 şeklindedir.
Kenarlarında saçaklarında yer almaktadır. Genel olarak kullanılan kumaşların başında  saten kumaş gelmektedir. Çift taraflı olarak tasarlanan okul flama kumaşları sayesinde uzun yıllar zarar görmeden kullanabilme imkanı sunulmaktadır.

Okul Flama Siparişleri Kısa Sürede Tamamlanmaktadır

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan  siparişlerini kısa sürede hazırlayarak sizlere sunmaktadır. Firmamızın internet sitesine okulunuza ait firma resmini göndermeniz yeterlidir.
Göndermiş olduğunuz resmin hangi boyutta ve hangi renkte olduğunuz belirtmeniz halinde işinde profesyonel ekiplerimiz kısa sürede kaliteli okul flamanızı sizlere teslim edecektir.
Firmamız tarafından üretilen flama kumaşlarının kalitesi farklılıklar göstermektedir. Katalog içerisinde yer alan kumaş modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Okul Flama Renkleri Neye Göre Farklılıklar Göstermektedir?
Okul flaması üretimi gerçekleştirilirken farklı flama renkleri kullanılabilmektedir. Okul öncesi ana sınıfı eğitim kurumlarında pembe renkli  kullanılmaktadır.
İlkokul ve ortaokullarda kullanılan rengi mavidir.  Liselerde kullanılan rengi sarı iken çıraklık ve eğitim merkezinde yeşil renk  kullanılmaktadır.
Flamanın kenarlarında sarı saçak kullanılmaktadır.  Üçgen şeklinde tasarlanmış olan arka kısımı  iki renk kullanılarak tasarlanır. Okulları temsil etme potansiyeline sahip olan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni yönetmelik kapsamında standart hale gelmiştir.
Standart okul flaması yaptırmak isteyenler firmamızla irtibata geçerek hemen okul flamalarını teslim alabilirler.

Okul Flama Fiyatları Modelleri Nedir? :Okul Flama Fiyatları modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Okul Flama Fiyatları modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Okul Flama Fiyatları Fiyatları Nedir? :Okul Flama Fiyatları ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Okul Flama Fiyatları modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Okul Flama Fiyatları modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Okul Flama Fiyatları ölçüleri kaçtır? :Okul Flama Fiyatları modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Okul Flama Fiyatları modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Okul Flama Fiyatları modellerini nereden alabiliriz? :Okul Flama Fiyatları ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.