Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı


Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı

Yelken Bayrağı / Plaj Bayrağı / Tekkat Raşel Kumaş
Bayrak Ebatı - Ölçüsü; ;75x300
Kumaş Cinsi; ; Raşhel Kumaş
Direği; ;4 metrelik direk aksam
Altı ; ;20 lt siyah bidon/kum çakıl toprak doldurunuz (su doldurmayınız)
Baskı ; ;Dijital baskı tekniği akmaz yıkanabilir
Tekkat Kumaş Baskı Arkadan Ters Gözükmektedir.
Dikiş; ; sıcak atmaz ısı kesimdir.
Paket Şekli; Ürün Ambalaj İçerisindedir.


Okunma:31 / Tarih:2 Kasım 2018
Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı Modelleri Nedir? :Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı Fiyatları Nedir? :Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı ölçüleri kaçtır? :Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerini nereden alabiliriz? :Zimbabve Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.