Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı


Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı

Yelken Bayrağı / Plaj Bayrağı / Tekkat Raşel Kumaş
Bayrak Ebatı - Ölçüsü; ;75x300
Kumaş Cinsi; ; Raşhel Kumaş
Direği; ;4 metrelik direk aksam
Altı ; ;20 lt siyah bidon/kum çakıl toprak doldurunuz (su doldurmayınız)
Baskı ; ;Dijital baskı tekniği akmaz yıkanabilir
Tekkat Kumaş Baskı Arkadan Ters Gözükmektedir.
Dikiş; ; sıcak atmaz ısı kesimdir.
Paket Şekli; Ürün Ambalaj İçerisindedir.


Okunma:28 / Tarih:2 Kasım 2018
Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı Modelleri Nedir? :Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı Fiyatları Nedir? :Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı ölçüleri kaçtır? :Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı modellerini nereden alabiliriz? :Uygur İmparatorluğu Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.