Şili Masa Bayrak


Şili Masa Bayrak

masa Bayrakları / Tekkat Saten Kumaş
1 Ad. Logolu -1 Ad. Türk
Masa Bayrağı Ebatı 15x22,5 cm
Tek kat Saten Kumaş Dijital Baskı Tekniği
Kenarlar Sıcak Kesim
Beyaz Uçkurluk İkili Krom Masa Direği
Taban 7,5 cm / Direk Boyu 35 cm 2 Ad.Demir Çubuk
Ürün Ambalaj İçerisindedir
Ürün 1 Takımdır. ( iki adet bayrak ve 2 çubuklu krom direk + taban dahildir )


Okunma:25 / Tarih:2 Kasım 2018
Şili Masa Bayrak Modelleri Nedir? :Şili Masa Bayrak modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Şili Masa Bayrak modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Şili Masa Bayrak Fiyatları Nedir? :Şili Masa Bayrak ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Şili Masa Bayrak modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Şili Masa Bayrak modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Şili Masa Bayrak ölçüleri kaçtır? :Şili Masa Bayrak modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Şili Masa Bayrak modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Şili Masa Bayrak modellerini nereden alabiliriz? :Şili Masa Bayrak ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.