Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar


Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar

Kare bayrak / Tekkat Raşel Kumaş
Bayrak Ebatı - Ölçüsü
Kumaş Cinsi; ; Raşhel Kumaş
Dizi ; yanyana İpe dizili şekilde

Baskı ; ;Tekkat Kumaş Baskı Arkadan Ters Gözükmektedir.
Dikiş; ; sıcak atmaz ısı kesimdir.
Paket Şekli; Ürün Ambalaj İçerisindedir.


Okunma:27 / Tarih:2 Kasım 2018
Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar Modelleri Nedir? :Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar Fiyatları Nedir? :Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar ölçüleri kaçtır? :Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar modellerini nereden alabiliriz? :Şili İpe Dizili Flamalar ve Bayraklar ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.