İzlanda Afişler ve Pankartlar


İzlanda Afişler ve Pankartlar

Afiş Cinsi; ;240 gr winil ( branda Vinil)
Baskı Yönü; ;dikey veya yatay isteğineze ( baskıya ) göre tercih edilebilir
Baskı ; Dijital Baskı Akmaz Dikiş; ;Yok
Asım Yeri; 4 Köşe Kuşgözü veya Sopa Seçebilirsiniz
Paket Şekli; Ürün Ambalaj İçerisindedir
Dikkat Edilmesi Gereken Aldıgınız Ürün Kaç Adet Alırsanız Tüm Afiş aynı (1 tasarım Baskı) olacaktır Yarısı Ayrı Yarısı Ayrı Olmaz Kullanılması istenilen logoyu Sipariş numarası ile birlikte bayrak@elabayrak.com e-posta adresine vektörel formatta (AI, CDR, FH, EPS, PDF) veya yüksek çözünürlükte jpg olarak gönderilmesi gerekmektedir.


Okunma:15 / Tarih:2 Kasım 2018
İzlanda Afişler ve Pankartlar Modelleri Nedir? :İzlanda Afişler ve Pankartlar modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer İzlanda Afişler ve Pankartlar modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
İzlanda Afişler ve Pankartlar Fiyatları Nedir? :İzlanda Afişler ve Pankartlar ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız İzlanda Afişler ve Pankartlar modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. İzlanda Afişler ve Pankartlar modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
İzlanda Afişler ve Pankartlar ölçüleri kaçtır? :İzlanda Afişler ve Pankartlar modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her İzlanda Afişler ve Pankartlar modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
İzlanda Afişler ve Pankartlar modellerini nereden alabiliriz? :İzlanda Afişler ve Pankartlar ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.