belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap


belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap

belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş

belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Afiş Fiyatları

Bez afiş asacağınız zaman eğer sayısı çok fazla değilse mutlaka dijital baskıdan faydalanılmalıdır. Eğer sayısı fazla ise ofset olarak bilinen baskı şeklinden faydalanılmalıdır. belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Afişlerin reklamcılığın ana şartlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz. belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Reklam sektöründe karşımıza çıkan ve hiçbir zaman da popülerliğini yitirmeyecek ilk yöntemlerin arasında yerini alır. belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Afiş reklamcılığının her zaman popüler olmasını sağlayan ise; kolay bir şekilde kullanılması ve taşıma evresinde çok zorlayıcı olmaması yani hafif olmasıdır.

Dijital Baskı Vinil Afiş

belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır.belediye başkanı seçim adaylığı pankartı yap Çabucak yıpranıp,dağılabilir.Okunma:4 / Tarih:24 Ekim 2018