Çift Kat Özel Bayraklar

Çift Kat Özel Bayraklar
Çift Kat Bayraklar İmalatı Fiyatları Ve İmalatı
Çift Kat Bayraklar Özellikleri: 
- Çift kat bayrak kumaştan edilir.
- çüvallama yani 2 adet basılarak birbirine çuvallama yöntemiyle dikilerek Çift kat Bayrak Şekline Gelmektedir.
Çift Kat Bayrak Çeşitleri vb
Şirket, kurum ve kuruluşların makam ofislerinde kullanılan makam bayrağı krom veya prinç makam bayrağı direklerine bayrağın takıldığı bir bayrak çeşididir.
- Makam odası bayrak direği standart olarak 2,30 metre yüksekliktedir. 
- Ofiste kullanılan makam bayrağı çift kat saten veya telalı olarak üretilebilmektedir. 
- Makam bayraklarının telalı olan çeşitlerinde bayrak kumaşı sert bir duruş sergiler ve kolalanır.
- Ayrıca makam bayrakları püsküllü veya püskülsüz (saçaklı veya simli) olarak imal edilmektedir. 

Çift Kat Özel Bayraklar Modelleri Nedir? :Çift Kat Özel Bayraklar modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Çift Kat Özel Bayraklar modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Çift Kat Özel Bayraklar Fiyatları Nedir? :Çift Kat Özel Bayraklar ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Çift Kat Özel Bayraklar modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Çift Kat Özel Bayraklar modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Çift Kat Özel Bayraklar ölçüleri kaçtır? :Çift Kat Özel Bayraklar modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Çift Kat Özel Bayraklar modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Çift Kat Özel Bayraklar modellerini nereden alabiliriz? :Çift Kat Özel Bayraklar ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.