Kayapınar Dijital Baskı Afiş

Kayapınar Dijital Baskı Afiş
Kayapınar Dijital Baskı Afiş Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Kayapınar Dijital Baskı Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Kayapınar Dijital Baskı Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Kayapınar Dijital Baskı Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Kayapınar Dijital Baskı Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Kayapınar Dijital Baskı Afiş
Dijital Baskı Vinil Afiş

Kayapınar Dijital Baskı Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Kayapınar Dijital Baskı Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Kayapınar Dijital Baskı Afiş

Bez Afiş
Kayapınar Dijital Baskı Afiş Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Kayapınar Dijital Baskı Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Kayapınar Dijital Baskı Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Kayapınar Dijital Baskı Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Kayapınar Dijital Baskı Afiş


Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar

Kayapınar Dijital Baskı Afiş Modelleri Nedir? : Kayapınar Dijital Baskı Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Kayapınar Dijital Baskı Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Kayapınar Dijital Baskı Afiş Fiyatları Nedir? : Kayapınar Dijital Baskı Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Kayapınar Dijital Baskı Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Kayapınar Dijital Baskı Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Kayapınar Dijital Baskı Afiş ölçüleri kaçtır? : Kayapınar Dijital Baskı Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Kayapınar Dijital Baskı Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Kayapınar Dijital Baskı Afiş modellerini nereden alabiliriz? : Kayapınar Dijital Baskı Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.