Bergama Dijital Baskı Afiş

Bergama Dijital Baskı Afiş
Bergama Dijital Baskı Afiş Afiş lerimiz eğer çok sayıda ise bu tekniği kullanabiliyoruz. Bergama Dijital Baskı Afiş Hem daha hesaplı oluyor. ebatlarında İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  bez veya brandaya bu teknikte harika işler hazırlayabiliyoruz.

Branda Afiş
Bergama Dijital Baskı Afiş Branda Afiş Bu afiş türü en fazla talep edilen afiş türüdür. Bergama Dijital Baskı Afiş Malzemesi branda denilen yağmura dayanıklı plastik içerikli bir malzemedir. Bergama Dijital Baskı Afiş Üzerine folyo kesim harf- veya şekiller yapıştırılarak afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz  tamamlanır. Resim yapılamaz ama ömür olarak resim yapılabilen dijital baskıdan daha uzun süre dayanır.

Bergama Dijital Baskı Afiş
Dijital Baskı Vinil Afiş

Bergama Dijital Baskı Afiş Bu türde ise afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz imize istediğimiz resimleri yaptırabiliyoruz ama vinil denilen malzeme brandaya göre daha az dayanıklıdır. Bergama Dijital Baskı Afiş Çabucak yıpranıp,dağılabilir.
Bergama Dijital Baskı Afiş

Bez Afiş
Bergama Dijital Baskı Afiş Bez Afiş Adından da anlaşılacağı gibi malzemesi bez dir.

Bergama Dijital Baskı Afiş İçin 0216 565 15 16 Arayabilirsiniz Dayanıklılığı en zayıf olan afiş türü budur.Ama diğer türlere göre biraz daha ucuzdur. Bergama Dijital Baskı Afiş Kısa süreli kalacak afişlerde tercih edilebilir.

Bergama Dijital Baskı Afiş - www.elabayrak.com   tıklayarak sitemizden Görebilir ve ulasabilirsiniz
Bergama Dijital Baskı Afiş


Yorumlar

  • Bu Ürüne Yorum Yapılmamış

Yorum Yaz

Güvenlik Kodu Resmi

Diğer Tanıtımlar

Bergama Dijital Baskı Afiş Modelleri Nedir? : Bergama Dijital Baskı Afiş modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Bergama Dijital Baskı Afiş modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Bergama Dijital Baskı Afiş Fiyatları Nedir? : Bergama Dijital Baskı Afiş ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Bergama Dijital Baskı Afiş modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Bergama Dijital Baskı Afiş modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Bergama Dijital Baskı Afiş ölçüleri kaçtır? : Bergama Dijital Baskı Afiş modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Bergama Dijital Baskı Afiş modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Bergama Dijital Baskı Afiş modellerini nereden alabiliriz? : Bergama Dijital Baskı Afiş ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.